Zimní

Milovníci zimy a chladného počasí jistě zbystří, když se řekne sníh, led nebo mráz. Pokud chcete za těchto podmínek ven ať už za prací, povinnostmi nebo zábavou je pro Vás samozřejmost obout si krásně teplé a dobře vybavené zimní boty. Nikdo přece nemá rád když mu mrzne od noh. Právě proto nabízíme v kategorii dámské zimní boty nejrůznější kvalitní obuv, která zahrnuje zateplené kozačky, polokozačky, kotníčkové boty nebo značkové sněhule oblíbených značek mezi které patří Kamik, Tamaris, Mustang, Jana, Head, Axel, Mintaka a další. 

Poradíme vám s výběrem

Ing. Tomáš Ondra (zákaznický servis) | Arno.cz

Velikost boty

Výprodej
Naše Bailee 2 módní dámské zimní boty jsou navrženy tak aby udržely vlhkost venku, díky DriDefense vodě odolné membráně. Tyto dámské boty do sněhu ochraňují proti všem vlivům po celou zimu. Ať už si je vezmete do práce nebo na hřiště s dětmi, tyto super pohodlné teplé boty vás nezklamou.
Výprodej
Pro drsné zimní počasí můžete důvěřovat našim teplým zimním botám Momentum2 s vodotěsným svrškem a voděodolnou konstrukcí se zatavenými švy. Izolace 3M Thinsulate a nastavitelné bungee šněrování vám umožňují pohodlné a rychlé obutí. Podšívka z umělé kožešiny pohlcuje vlhkost a vyjmutelné vložky z pěnového materiálu udržují vaše nohy v pohodlí i když si hrajete s dětmi.
Výprodej