Sněhule

Pořiďte svým dětem kvalitní a nepromokavé sněhule, díky kterým budou mít chodidla v suchu a teple i v divokých zimních radovánkách v hromadách sněhu. Nabízíme dětskou zimní obuv značek Kamik, Peddy, Top Lux a dalších. Sněhule jsou zateplené chlupatým kožíškem, jsou nepromokavé díky kvalitní membráně a některé modely jsou do mrazu až do -32°C. Dětské sněhule jsou nabízeny v různých barvách, své si u nás najde každý malý průzkumník, protože u nás není problém sehnat ani stylové sněhule s různými barevnými vzory.

Poradíme vám s výběrem

Ing. Tomáš Ondra (zákaznický servis) | Arno.cz

Velikost boty

Výprodej
Zimní vycházková a rekreační vysoká obuv s membránou WATERPROOF na utahování tkaničkami, vyrobená z kombinace syntetické kůže a textilního materiálu.
Výprodej
Zimní vycházková a rekreační vysoká obuv s membránou WATERPROOF na utahování tkaničkami a současně se zapínáním na zip, vyrobená z kombinace syntetické kůže a textilního materiálu.
Výprodej
Dětská zimní vyteplená nepromokavá obuv s utahováním na suchý zip v oblasti kotníku a zdrhovadlem s tkanicí na horní hraně límce, vyrobená z kombinace syntetické gumy s textilním materiálem .
Výprodej