Kamik

Kamik pochází z místa plného extrémů. Kde se ty nejdrsnější podmínky potkávají s těmi nejúžasnějšími výjevy světa.

Z jasných a nesnesitelně studených zimních dní až k dech beroucím barevným letním scenériím. Místo s nekonečnými možnostmi ale několika neduhy. Tam kde příroda určuje tvář všeho. Tady všechno existuje z nějakého důvodu jinak to není na dlouho.

V KAMIKU vyrábíme obuv, která přináší život do severských pustých oblastí. Výjimečné. Silné. Jednoduše spolehlivé. A děláme to už déle než 100 let. Každý den 24 hodin, 7 dní v týdnu. Výsledek vší této práce: kompletní kolekce outdoorové obuvi vyrobené pro maximální pohodlí a spolehlivou ochranu v nejnáročnějších podmínkách. Víme, že by jste je jinak neměli.

V naší nabídce najdete profesionální značkové boty pro myslivce, boty pro vlekařevinaře nebo jen náruživé sportovce, kteří rádi vklouznou po lyžovačce do pohodlných sněhulí

Poradíme vám s výběrem

Ing. Tomáš Ondra (zákaznický servis) | Arno.cz

Velikost boty

Sleva
Naše Quincy módní dámské zimní boty jsou navrženy tak aby udržely vlhkost venku, díky DriDefense vodě odolné membráně. Tyto dámské boty do sněhu ochraňují proti všem vlivům po celou zimu. Ať už si je vezmete do práce nebo na hřiště s dětmi, tyto super pohodlné teplé boty vás nezklamou.
8 % Novinka
Dětská zimní vyteplená vycházková nepromokavá obuv typu sněhule, vyrobená z textilního vodě odolného materiálu.
12 % Novinka