Jak správně určit velikost obuvi při nákupu přes internet?

Obuv vybírejte podle dostupných velikostí. Doporučujeme si nabídku projít a případně použít filtr velikostí, který Vám zobrazí pouze produkty, které jsou dostupné v čísle, které hledáte.

Snadno! změřte si své chodidlo a pokračujte v tabulce pro převod velikostí, kde si zjistíte správnou velikost převodem z "Metrických čísel" do "Francouzského EU číslování".

Za dlouhou dobu působení na českém trhu jsme vypracovali jednoduchý, ale velmi účinný systém přeměření chodidla u Vás doma a následně potom obuv zde u nás v on-line prodejně.

Měření provedeme velmi jednoduchou formou. Připravte si metr nebo dostatečně dlouhé pravítko. Stoupněte si zády ke zdi a paty přitiskněte ke stěně. Označte si místo kam až Vaše chodidlo nejdále sahá (po palec). Nyní jednoduše změřte délku od stěny až po značku kam Vám sahal palec. Tuto míru nám pošlete e-mailem nebo sdělte telefonicky. Vámi vybranou obuv u nás potom přeměříme. A dle odborných zkušeností Vám poradíme zda boty budou nebo nebudou sedět. Při měření je nutné aby člověk na chodidlech stál, protože jenom tak se chodidlo vyrovná do maximální délky.

Další variantou je obkreslení chodidla na papír jak je vidět na obrázku a změření od palce až po patu. Tento rozměr by se měl shodovat s měřením prvním způsobem.

Jestliže vybíráte holenní obuv typu kozačky nebo gumové holínky a máte strach, jestli obuv obujete nebo dopnete přes lýtko, nebo potom máte problém v jiných částech nohy například široký kotník nebo vysoký nárt, tak podle obrázku níže prosím změřte také ostatní důležité rozměry.

 

 

Proč obuv takto přeměřovat když ji můžete do 14 dnů vrátit? Odpověď je jednoduchá! Šetříte tím peníze jak sobě tak nám v podobě poštovného. My Vám tak jsme schopni nabízet zboží za ty nejnižší ceny.