Kozačky

Udržet si v zimě nohy v teploučku a suchu je nezbytností, proto si vyberte kozačky u nás. Je potřeba se v zimě pořádně zachumlat pod vrstvy oblečení, ale při výběru těch pravých kozaček nezůstanou Vaše nohy bez povšimnutí. Je jen na Vás, zda si vyberete kozačky nad kolena, kotníkové či dokonce kozačky na široké lýtko. Naše modely jsou vyrobeny z přírodní nebo syntetické kůže, i z textilního materiálu. Oblečte si své oblíbené džínsy a doplňte je kvalitními dámskými kozačkami na vysokém nebo nízkém podpatku od oblíbených značek, jako jsou Mustang, Jana, TamarisSprox a mnoho dalších. Můžete volit mezi elegantní černou, šedou a hnědou variantou nebo nepřehlédnutelnou červenou, fialovou a stříbrnou. 

Poradíme vám s výběrem

Ing. Tomáš Ondra (zákaznický servis) | Arno.cz

Velikost boty

Výprodej
Dámská zimní vycházková vysoká obuv na středním stabilním podpatku se zapínáním na zip, vyrobená z pravé přírodní kůže.
Výprodej
Dámská zimní vycházková vysoká obuv na klínu se zapínáním na zip, vyrobená z pravé přírodní kůže v kombinaci se syntetickým materiálem.
Výprodej
S dámskou zimní obuvi Kamik Starling naprosto postrádá smysl mít na zimu více párů bot. Dotkněte se hvězd obutá v Kamik Starling vysokých zimních dámských botách. Tato obuv je designována tak aby chodidlo zůstalo v pohodlí přitom co se vy musíte vypořádat se sněhem nebo mrazivými podmínkami. Obuv obsahuje materiál s membránou DriDefense voděodolnou membránu a reflexní body pro bezpečí v záři reflektorů aut.
Výprodej