Boty KangaROOS barvy Tyrkysová

KangaROOS již od roku 1969 

´69 - ´79 – Originální boty KangaROOS s kapsičkami
Potlačeni potřebou najít si nějaké místečko kam schovat klíče při jeho každodenním běhu, americký architekt Bob Gamm vyvinul atletické boty obsahující malou kapsičku na zip. Americké prodeje okamžitě raketově stouply na 700.000 párů měsíčně. Vypadá to, že Gamm nebyl jediným atletem s potřebou malého úložného prostoru na botách.

´79 - ´89 – Sponzorství a podpora
KangaROOS začaly podporovat sport a čím dál více se začaly objevovat ve spojitosti s významnými osobnostmi ze sportovních oblastí jako je baseball, basketball, wrestling a další. Nejvíce zapálený - legenda Bhicago Bears - Walter Payton vyvinul jeho vlastní KangaROOS kolekci obuvi. Díky jejímu úspěchu byl úžasně odměněn zbrusu novým Lamborgini. 
KangaROOS se rychle dostala mezi prvních TOP 5 světových sportovních značek.

´89 - ´99 – Rosteme a rosteme!
Značka se úspěšně uvedla v Evropě a dále do celého světa.
V celé kolekci obuvi byly zastoupeny outdoorové boty, kožené a jiné sportovní účelové obutí. Dále byla představena celá řada doplňků jako jsou ponožky, potítka, tenisové míčky, sportovní tašky, batohy a dokonce milé hračky.

´99 - ´09 - Nové výhledy
KangaROOS dnes prodává výrobky ve více než 60 zemích celého světa včetně Evropy, Mexika, Chile, středovýchod, Turecko, China a Japonsko.
Navzdory tlaku na značku k adaptaci k různým globálním trhům volnočasové a outdoorové módy zůstal historický odkaz na jméno netknutý, autentický a slavně originální. 

Poradíme vám s výběrem

Ing. Tomáš Ondra (zákaznický servis) | Arno.cz
Filtrace:
Sleva

Dle zadaných parametrů nebyl nalezen žádný produkt.