Představení prodejny ARNO v Lázních Kostelec u Zlína

ARNO obuv Zlín Kostelec

Streetview photo

ARNO obuv

Lázně 490
Zlín - Kostelec
763 14  

Na místě:

V naší prodejně najdete unikátní výběr obuvi pro celou rodinu, kterou jinde nekoupíte. Specializujeme se na dámskou obuv zdravotní, nadměrnou i běžnou jako jsou kozačky, polobotky, lodičky, sněhule, baleríny, tenisky, sandály a další.

Pánskou obuv běžnou i nadměrnou typu polobotky, kotníčkové, společenské, sněhule, pracovní zimní boty do lesa nebo pro myslivce, mokasíny, holínky, tenisky nebo sandály a další.

Dětskou obuv pro kluky i holky jak do školy tak vycházkové nebo na zahradu.

 

Poblíž se nachází:

2km    Zoo Zlín Lešná (nejkrásnější Zoo v ČR) 
50m    Lázně Kostelec 
200m  Hotel Kostelec
100m  Golf klub Lázně Kostelec
1km    Kostel Štípa - poutní místo

 

Objekt firmy ARNO je lokalizován na dostah MHD (pouze 50 metrů od zastávky) ve Zlínské čtvrti Kostelec, která se vyznačuje především sirnými Lázněmi Kostelec, které jsou lázně nejvyššího lázeňského stupně. Mimo lázně, vzdálené pouze 50 metrů od prodejny ARNO si můžete kdykoliv zahrát golf, jelikož přímo v sousedství naší prodejny je také golfové hřiště s 9 jamkami a dalším odpovídajícím vybavením i pro indoor hru. Mimo tyto dvě hlavní lákadla je zde celá řada neméně významných míst, jako je například Zoo Zlín (2 km), kostel Narození Panny Marie ve Štípě, což je poutní místo. Nakonec zmíním, že se ve Zlíně jezdí tradiční Barum Rally, což je nejvyšší soutěž Rally v ČR

Pokud jste u nás ještě nebyli, tak se podívejte zde nás přesně najdete: Google Maps

Otevírací doba prodejny:
pondělí - pátek 9-17 hodin
sobota 9-12

Přímo před prodejnou je parkoviště pro 10 automobilů. Další velkokapacitní parkoviště pro celem 40 automobilů je dispozici přímo pod objektem prodejny. Každý zákazník firmy ARNO má parkování zdarma. 

V prvním prodejním podlaží prodejny ARNO Vás čeká široká nabídka dámských, pánských i dětských bot (všechna naše dětská obuv má certifikát zdravotní nezávadnosti, tak jako o tom tatínek 2x hovořil v televizi Snídaně s Novou). Celá prodejna je rozdělená do 3 pasáží do kterých jsou jednotlivé skupiny obuvi rozděleny. Mimo obuv zde najdete také doplňkový sortiment v podobě peněženek, ochranných prostředků na všechny možné materiály. Dále ponožky, tkaničky, punčocháče, pixelové batohy a pouzdra nebo kabelky.

 

Zde se můžete podívat na některé z celkových pohledů prodejny obuvi.


  

 

Některé z detailních snímků...

 

  

 

Ve druhém podlaží můžete obdivovat a vybírat z textilního zboží v podobě dámských kostýmků, společenských šatů, halenek, svetrů ale i pánské obleky, košile, kravaty nebo kalhoty a rifle. Vybírat můžete také z pánských a dámských kožených pásků, pláštěnek nebo kufrů. 


  

 

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Tomáš Ondra a celý tým firmy ARNO

 

Historie:

Provozní budova s prodejnami firmy ARNO byla dokončena v roce 1997. Takže již přes 23 let dobře slouží Vám našim zákazníkům při každodenním shonu, kdy je obtížné vybrat si v záplavě různých podvodných nebo neseriozních e-shopů a kamenných prodejen. Naše společnost sází na osobní přístup, poradenství, poctivost a hlavně zkušenosti, které jsme za desítky let a několik generací v oboru, nasbírali.

Jmenuji se Tomáš Ondra a jsem syn manželů Ondrových, kteří společnost ARNO založili v roce 1992. Od samého začátku je podnikání táhlo zpět k obuvi, k oboru, odkud také oba pocházeli. Otec Jiří pracoval v oboru řízení výroby obuvi v bývalém podniku Svit založeného kdysi dávno světoznámým Tomášem Baťou ve Zlíně. Maminka Zdenka pracovala rovněž ve Svitu přímo ve výrobě obuvi a následně v technickém rozvoji. Už tatínkův dědeček provozoval ševcovskou dílnu přímo v centru Zlína v budově později Zlínské radnice. Zkušenosti, zodpovědnost a slušnost jsou tedy v rodinné firmě základní vlastnosti na kterých celé podnikání stavíme.

Osobně se ve firmě starám o internetový obchod, fotím veškeré produkty, starám se o plnění databáze, výběr kolekcí a zodpovídám dotazy zákazníků. Moje specializace je na značku Kamik - kvalitní zimní obuv do nejdrsnějších podmínek. Jakékoliv dotazy týkající se těchto produktů, tak budu zodpovídat osobně.

Mladší bratr Jan má na starosti vyřizování objednávek a také zodpovídá telefonické i mailové dotazy. Společně s dalšími členy týmu ARNO tak provozujeme službu pro zákazníky všech věkových kategorií s nejrůznějšími požadavky jak v kamenné prodejně tak on-line v e-shopu přes internetové rozhraní.